The Settlers Online

The Settlers Online

Osadnicy w wersji online

Zalety

  • Bardzo ładna grafika
  • Dokładny tutorial
  • Rozbudowany łańcuch budowli

Wady

  • Stosunkowo mało interakcji między graczami

Bardzo dobry
8

The Settlers Online to darmowa gra strategiczna rozgrywana w przeglądarce internetowej. To wersja online popularnej na PC serii gier Settlers, które doczekały się już siedmiu części.

Gra The Settlers Online zawiera te same składniki, które sprawiły, że poprzednie gry z serii były tak popularne i lubiane przez graczy. Mamy więc miłą dla oka i dopracowaną grafikę oraz złożony łańcuch produkcji dóbr i uzbrojenia. Tytuły z serii The Settlers były i są grami, w których czerpiemy przyjemność z rozbudowywania naszej osady począwszy od chatki drwali, poprzez budowanie przemysłu górniczego, spożywczego, aż po rekrutowanie coraz lepszych wojowników. Największą przyjemność czerpiemy patrząc jak nasza osada rośnie i rośnie, jest coraz większa, piękniejsza i potężniejsza.

The Settlers Online jest grą typu free to play, czyli gramy zupełnie za darmo, ale jeśli chcemy przyśpieszyć pewne sprawy, to możemy wykupić wirtualną walutę. Jeśli nie graliście w żadną z poprzednich wersji The Settlers, to nic nie szkodzi. Gra oferuje prosty i dokładny tutorial, który wytłumaczy co, gdzie, kiedy i po co trzeba robić.

Jeśli lubisz dobre gry przeglądarkowe lub strategie online, to koniecznie kliknij przycisk Wypróbuj i rozpocznij przygodę z The Settlers Online.

The Settlers Online

Wypróbuj

The Settlers Online

Opinie użytkowników o The Settlers Online